Menu
Your Cart

300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

Firmamız Kurbanoğlu İnşaat Mühendislik Elektrik Taşımacılık Hafriyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurumsal kimliği, mesleki tecrübesi ile sektöre yeni bir vizyon getiren Elektrik Market, elektrik teknik malzemeleri alanında hizmet veren uzun yılların deneyim ve birikimine sahip bir firmadır.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini sağlamak adına hizmet kalitemiz ve hizmet politikamızda sürekli üst seviyelere çıkmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kaliteli malzeme tedariki, doğru ürün fiyatı vizyonu ile hareket eden firmamız, güler yüzlü personeli ile reel ve online ortamda hizmet sunmaktadır. Aydınlatma ürünleri, kablo, şalt malzemeleri, anahtar-priz, güvenlik sistemleri gibi elektrik gibi elektrik ile ilgili binlerce ürün çeşidi ile müşterilerimize hitap ettiğimiz firmamızın temel ilkesi; “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesidir. Bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ederken müşterilerimize daha iyisini sunmak için personellerimizin eğitiminden, iş kurallarındaki disiplinine kadar tüm alanlarda gerekli eğitimi sağlamaktayız.

Kalite ve güven esası ile hareket eden firmamız, yenilikçi yönleriyle sektörde referans belirleyici bir isim olma yolunda doğru ve emin adımlarla ilerlemektedir. Elektrik Market olarak müşterilerimizin aradıkları tüm elektrik teknik malzemeleri online platformumuz üzerinden kolaylıkla bulmalarını sağlıyoruz. Buna ek olarak uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri doğrultusunda hareket eden firmamız, verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargoya teslim ederek, kısa sürede müşterilerimize ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli elektrik teknik malzemeleri sunmak, müşterilerimiz ile yaptığımız anlaşmalara sadık kalmak ve tüm bunları gerçekleştirirken ilkelerimizden vazgçemeden yolumuza devam ederek sektörün referans belirleyici ismi olmaya devam etme misyonu ile hareket eden firmamız, ekonomik anlamda ülke bütçesine destekte bulunmak amacıyla sürekli yeni istihdamlar edinmektedir.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve çevre dostu elektrik teknik malzemelerini bir araya getirerek müşterilerimize beklediklerinden çok daha fazlasını sunma vizyonu ile hareket eden Elektrik Market, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı yerlerinde elektrik teknik malzeme ihtiyacı duyan müşterilerimizi buluşturup, güvenilir bir ağ oluşturma hedefi ile hareket etmekteyiz.